środa, 13 września 2017

Jaworzno 2017r.


Jaworzno 2017r.

W  dniach  2-3.09.2017r. rozpoczęliśmy kolejną turę zawodów modelarskich,  na które chcemy pojechać z pracami naszych młodych modelarzy i nie tylko. Do Jaworzna przyjechaliśmy w sobotę pomimo słoty. Na Festiwalu  mogliśmy podziwiać ponad 400 modeli plastikowych i kartonowych. 

Mieliśmy również możliwość zaprezentowania najnowszego modelu Ił-10 w sakli 1:72 z Firmy Fly z Czech oraz nowości z firmy IBG modeli w skali 1:72 72053 Chevrolet C15TA i 72054 Chevrolet C30A General Service.

Jako kółko przyznaliśmy swoją nagrodę za model  młodzika, który nas zachwycił a otrzymał ją Patryk Grzondziel za model LTV A-7 Crosair II. Poza tym jako prezes IPMS Polska wręczyłem nagrodę za najciekawszy model w polskich barwach lub polskiej konstrukcji  i otrzymał ją Mirosław Prośniak za model  Nash-Quad m.1917 oraz przyznaliśmy nagrody specjalne od Firmy IBG za modele wykonane z ich zestawów:

- za najciekawszy model pojazdu wykonany z zestawu IBG w skali 1:35 otrzymał Grzegorz Szklarczyk za model Marmon-Herrington

- za najciekawszy model pojazdu wykonany z zestawu IBG w skali 1:72 otrzymał Maciej Regulski za model Stridsvagn

- za najciekawszy model lotniczy wykonany z zestawu IBG otrzymał Sebastian Zwyrtek za model PZL.23B KaraśDo domu wróciliśmy z wykonaną normą 100% , gdyż wszyscy startujący modelarze z naszego kółka stanęli na podium w swoich kategoriach festiwalowych. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą imprezę modelarską i liczymy, że uda  się nam pojechać tam za rok.

Lista wyróżnionych:

Wojciech Stawiasz

Marcin Stanchły

Jędrzej Myśliwski

Miłosz Witkowski

Jonasz Myśliwski

Bartosz Kachel

Arkadiusz Stanchły

Antonina Grześków

Jacek Nabiałek


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza