niedziela, 19 lutego 2017

Luna Příbor 18.02.2017r.


Luna Příbor 2017W dniu 18.2.2017 zaproszono nas do  naszych przyjaciół w  tamtejszym domu kultury LUNA PŘÍBOR  z  Klubu Modelarskiego  KPM č. 62 TORA Příbor na odbywający  się tam  38 Konkurs modelarski dla młodzików oraz 29 Konkurs modelarski dla  juniorów O POHÁRY LUNA PŘÍBOR 2017.

Impreza była bardzo udana spotkaliśmy wielu przyjaciół nie tylko z Czech gdyż przyjechała spora grupa modelarzy z Polski . W wolnej chwili mogliśmy  zobaczyć nowości , które były na targach w Norymberdze od firm Eduard oraz Specjal Hobby. Firmy te są sponsorami tego konkursu i przyznają swoje nagrody specjalne za modele wykonane z ich zestawów. Swoje stoisko miała również firma IBG z Polski.

Nasze wygrane:

II miejsce w kat.II a +II b -  bojowa technika skala 1:50 i większe dla Kamila Mańki za model Ersatz M10.

Jako kółko modelarskie „Broń i Barwa” przyznaliśmy nagrodę dla młodego modelarza i otrzymał ją Jan Tomasz z Koprivicy za model Pz. IV Ausf. F1.

Nagrodę specjalną od firmy IBG wręczyliśmy Nikodemowi Głodkowskiemu z PMDK Będzin za model Fiat 126p oraz Beatrice Slachtova z Klubu Falcon Rychvald za model  PragaRV.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza