środa, 8 lutego 2017

I WOJEWÓDZKI KONKURS MODELARSKI GOK BORONÓW - 04.02.2017 vol. II


Boronów 2017r.

W dniu 4.02.2017r. po raz pierwszy odbył się I Wojewódzki Konkurs Modelarski GOK Boronów 2017, na którym nie mogło nas zabraknąć. W odróżnieniu od naszego Festiwalu konkurs był adresowany tylko do młodzików i juniorów. Seniorzy mogli wystawić się poza konkursem. Jak na pierwszy raz frekwencja dopisała i w konkursie wystartowało 189 modeli, a z seniorami było ich 250. Nasze kółko wystawiło swój stolik klubowy i zgłosiło do konkursu prace naszych młodych modelarzy oraz seniorów. Modelarnia z Woźnik przywiozła swoje modele RC (zdalnie sterowane) i przeprowadziła komputerową symulację lotu. Lucjan Imiołczyk zaprezentował jak działa model lokomobili parowej. Wszystkim bardzo się podobało jak jeździł i gwizdał. Bardzo ucieszyliśmy się z końcowych wyników gdyż udało się nam zdobyć sporo nagród. Poniżej wyniki naszych modelarzy:

Piotr Koza - Puchar Dyrektora GOK Boronów za najciekawszy model plastikowy  za model F-16

                   - Dyplom za najciekawszy model w kat. JSp za model MiG-21R

                     - Nagrodę od Modelarni GOKSiR Łambinowice za model MiG-21R

Kamil Mańka - Dyplom za najciekawszą dioramę w konkursie za Ardeny

                       - Dyplom za najciekawszy model w kat. JDp za dioramę Ardeny

Jonasz Myśliwski – Dyplom za najciekawszy model w kat. MDp. Za model P.pak

Karol Golenia – Dyplom za najciekawszy model w kat. MPp za model PzKpfw  V

Nasz instruktor p. Krzysztof Koza  otrzymał podziękowanie za udział w pracach komisji sędziowskiej podobnie jak członek naszego kółka p. Jacek Nabiałek. Po za tym samo Kółko otrzymało podziękowanie za wsparcie  organizacji konkursu.

Pozostali modelarze otrzymali dyplomy podziękowania za udział w konkursie.

Z naszej strony jako Kółko Modelarskie „Broń i Barwa” przyznaliśmy nagrodę dla Szymona Sitko za model który nas zachwycił i był to pojazd Sd.Kfz.222.

Jako prezes IPMS Polska Krzysztof Koza przyznał nagrodę za model w polskich barwach lub polskiej konstrukcji  i otrzymał go Konrad Jagieło za model  wz.34.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza