środa, 6 sierpnia 2014

Wakacyjne Warsztaty Modelarskie w Koszęcinie 06.08.2014r.

       W dniu 06 sierpnia 2014 r. w Domu Kultury w Koszęcinie odbyły się pierwsze z dwóch planowanych wakacyjnych warsztatów modelarskich. Działanie to ma na celu propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz umożliwienie dzieciom i mło...dzieży odkrywania swoich talentów, pokazując, że można spędzać wolny czas w sposób bezpieczny i rozwijać swoje pasje. Warsztaty zostały zorganizowane przez Dom Kultury im. W. Rozdzieńskiego w Koszęcinie i Koło Modelarskie „Broń i Barwa” funkcjonującego w strukturach Domu Kultury. Warsztaty prowadzone przez Krzysztofa i Piotra Kozę, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przez kilka godzin uczestnicy warsztatów poznawali podstawy modelarstwa, wykonując modele zakupione przez Domu Kultury w Koszęcinie. Wykonane w czasie warsztatów prace stały się własnością młodych modelarzy, którzy zabrali je później do domów. W warsztatach wzięło udział trzynastu uczestników.

       Poniżej zdjęcia z dzisiejszych warsztatów, zapraszamy do oglądania.

       Serdecznie zapraszamy na kolejne wakacyjne warsztaty modelarskie, które to odbędą się 27.08.2014 roku o godz.13.00 w Domu Kultury w Koszęcinie. Ilość miejsc jest ograniczona !

       Kółko „Broń i Barwa” zaprasza każdego, kto chciałby spróbować sił w budowaniu modeli lub rozwijać swoje zainteresowania, na zajęcia do Domu Kultury im. W.Rozdzieńskiego w Koszęcinie.
 
       Informacje na temat działalności kółka można znaleźć również na facebooku: „Kółko Modelarskie Broń i Barwa Koszęcin” .
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz